Pre lepší online zážitok používame cookies. Pomáhajú nám analyzovať návštevnosť, prispôsobiť reklamu a zvyšovať kvalitu služieb. Viac informácií a možnosti nastavenia tu.

Zostavenie cvičebného plánu

Na internete nájdete nespočet návodov na zväčšenie penisu od tých najjednoduchších po najpokročilejšie a od tých najbezpečnejších až po potenciálne nebezpečné. Cvičebný plán, ktorý vám dnes predstavím je jednen z najbezpezpečnejších a najzdravších cvičebných plánov určených na zväčšenie penisu.

Pred tým, ako začnete s akýmikoľvek pokročilými cvikmi na penis, cvičte nasledujúce cviky aspoň po dobu troch mesiacov. Tento začiatočnícky cvičebný plán je tvorený tak, aby priniesol tie najlepšie prírastky a zbavil vás tak pocitu, že máte malý penis.

Snažiť sa predbehnúť čas a začať prirýchlo s akoukoľvek pokročilou technikou má zvačajne opačné, ako očakávané následky a niekedy dokonca vedie k dočasnej poruche erekcie z dôvodu pretrénovania.

cvicebny-plan-pre-penis

 

Cvičebný plán pre začiatočníkov:

Počas prvého týždňa si dajte jeden až dva dni pauzu medzi dňami, kedy cvičíte. Po tom začnite cvičiť kľudne každý deň podľa nasledujúceho cvičebného plánu:

 

Taktiež môžete zaradiť:

 

Pokročilejší tréningový plán:

Pre trvalý rast budete musieť neustále zvyšovať intenzitu vašich cvikov. Počas 5 až 6 týždňov, by ste sa mali dostať k 10 minútam strechu a 25 minútam jelqingu. Tento nárast by mal byť graduálny a nie skokový!

S pribúdajúcimi odcvičenými týždňami sa nebojte vašu rutinu modifikovať a zaradiť pokročilejšie cviky. Nie je na škodu taktiež meniť poradie cvikov (zohriatie musí byť samozrejme vždy prvé!).

Najdôležitejšie je, aby ste si našli cvičenie, ktoré vyhovuje najviac vám. Niektorí moji kamaráti preferujú stretch a jelq, ja naopak už dlhú dobu používam iba extender a dopĺňam ho občasným jelqingom a kegelovými cvikmi.

Pamätajte si, že na začiatku je dôležité začať zľahka a nepresíliť sa, ale ak sa vám stane, že za prvých 6 týždňov pravidelného cvičenia nezbadáte absolútne žiadnu zmenu, pouvažujte nad zmenou vašeho cvičebného programu.

 

Nepreháňajte to s tréningom

Snaha o príliš rýchle zväčšenie penisu môže byť nezdravá a dokonca nebezpečná. Namiesto toho je pre stabilné prírastky lepšie zvoliť poctivé pomalé nasledovanie cvičebného plánu, alebo používanie penis extenderu.

 

Slovo na záver

Je to tu. Náš rozcestník pre nováčikov splnil svoju úlohu a pokryl som tu všetko dôležité, čo potrebujete na začiatok vedieť pre to, aby ste mohli začať cvičiť svoj penis a dosiahnuť tak jeho zväčšenie, predĺženie a celkovo… mať ho taký, aký si želáte.

Dôležité slovo k zvyšovaniu intenzity vašich tréningov: Zvyšovanie intenzity je pre stabilné zlepšovanie sa nvyhnutné, avšak najhoršie čo môžte spraviť je, snažiť sa príliš urýchliť.

Taktiež sa na ňom nestaňte príliš závislí. Túžba mužov po väčšom penise je normálna, obzvlášť ak majú naozaj malý penis, ale pozor, aby to neprerástlo do posadnutosti.

 

Nesrandujem, menej je viac (upozornenie pre začiatočníkov)

Pred tým, ako začnete cvičiť niekoľko hodín denne a hľadať všemožné pokročilé cviky a striedať ich rýchlejšie, ako Boris Kolár frajerky, mali by ste si uvedomiť, že menej je niekedy viac, čo platí obzvlášť u začiatočníkov.

Penis je veľmi delikátnou časťou mužského tela a mali by ste k nemu pristupovať s rešpektom. Nepretrénujte ho a dajte mu dostatok času na oddych – nárast sa zaručene dostaví.

Ak sa snažíte pohybovať vpred príliš rýchlo, riskujete že na vás nebude čakať úspech, ale ublíženie si. Rovnako ako svaly, aj penis potrebuje oddych na to, aby rástol.

 

Pomaly pridávajte na intenzite

Pri cvikoch na penis by ste mali pomaly a s rozumom zvyšovať intenzitu cvičenia. Rast by mal byť graduálny a nie skokový!

Pristupujte k cvikom na penis rovnako ako keby ste sa učili behu na dlhé trate. Pokiaľ ste nikdy nebežali dlhšie, ako na najbližšiu zastávku mestskej hromadnej dopravy, behanie maratónu v túto nedeľu asi nebude dobrý nápad. Nezvládli by ste to a riskovali by ste zranenie. Oveľa lepšie by bolo graduálne zvyšovať dĺžku trate s pribúdajúcimi týždňami a k tomu maratónu sa dopracovať za rok. Cvičenie penisu v tomto nie je iné. Začnite opatrne a postupne zvyšujte intenzitu. Predídete tak zraneniam a maximalizujete svoje prírastky.

To isté plati, ak používate extender. Začnite s jednou hodinou denne a s každým pribúdajúcim týždňom predlžujte čas cvičenia o hodinu. Taktiež dbajte na krátke prestávky každých 30 minút až hodinu.

 

Kategórie:Články

Ostatní práve čítajú:


Priestor pre tvoje myšlienky:

Použitím tohto formulára, súhlasíte s uložením a spracovaním vašich údajov touto stránkou.
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.