Pre lepší online zážitok používame cookies. Pomáhajú nám analyzovať návštevnosť, prispôsobiť reklamu a zvyšovať kvalitu služieb. Viac informácií a možnosti nastavenia tu.

Penis extender: Čo to je?


Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/a/e/ae733c26-3674-4484-9fad-e963e99c8f00/predlzeniepenisu.sk/web/wp-content/themes/skotys-theme/functions.php on line 346

Cieľom tohoto článku je predstaviť vám penis extender (Prístroj na zväčšenie penisu) a vysvetlenie niektorých hlavných bodov o ktorých ich predajcovia hovoria len zriedka. Je množstvo vecí o ktorých výrobcovia nehovoria a tak som sa s mojou trojročnou skúsenosťou s penis extendermi rozhodol spísať tento článok, v ktorom vás prevediem všetkými základnými informáciami ohľadom penis extenderov, zodpoviem otázku “ako fungujú” a ako vďaka nim možno mať väčší penis.

 

Základné informácie

Hneď na začiatok je dôležité povedať, že penis extendery fungujú! Naozaj dokážu premeniť sny o väčšom penise v realitu. Všetky extendery fungujú na rovnakom princípe. Pomocou pružín v ich ramenách vytvárajú trakčnú silu na penis, čím vytvárajú mitózu (bunkové delenie) v bunkovom tkanive penisu, vďaka čomu nastáva jeho predĺženie. Pre lepšie pochopenie prikladám obrázky bunkového delenia a použitia penis extenderu:

bunky

delenie-buniek

 (mitóza buniek penisu)

pouzitie1

vysledok1

(ako to funguje: použitie penis extnenderu v praxi)

Typy extenderov

Ešte pred tým, ako dôjdem k samotnému opisu, je dôležité spomenúť, že existujú dve hlavné typy penis extenderov v závislosti od použitého nadstavca na uchytenie. Prvý typ využíva k uchyteniu slučku, zatiaľ čo druhý využíva gumený popruh. V dnešnej dobe je na trhu množstvo extenderov, ktoré vám prinášajú v balení popruh aj slučku, takže voľba je prakticky na vás. 

penis-extender-ako-funguje

(Penis extender využívajúci slučku)

penis-extender-pic-300x193

(Penis extender využívajúci gumenný popruh)

 

Problém: Čo vám predajcovia nepovedia

Základným problémom pri predajcoch penis extenderov je používanie poloprávd v ich marketingu. Konkrétne mám na mysli time/gain ratio, tzn. čas za ktorý ste schopní sledovať nárast dĺžky. Príkladom môžu byť “kalkulačky” uvedené na stránkach predajcov. Ja sám som si v začiatkoch naťukal dĺžku 7 palcov (cca 16,2 cm) na viacerých stránkach a väčšina výsledkov bola, že môžem očakávať 10 palcov (25 cm) za 6 mesiacov používania. To by síce bolo úžasné, ale ako ich užívateľ viem povedať, že to jednoducho nie je pravda a je to len absurdná taktika určená k jednoduchšiemu predaju. Hlavné otázky, ktoré muži v súvislosťami s používanim penis extendera majú sú:

Čo znamená znecitlivenie penisu počas niekoľkohodinového nosenia penis extenderu.

Ako správne používať extender, ako často ho nosiť.

Aké je skutočné čas/nárast ratio, ako dlho ho musia nosiť, aby docielili zväčšenie penisu.

Pravda o time/gain ratio

Jednoduchou pravdou je, že penis extendery fungujú, ALE pre želané výsledky, ktoré skutočne vidieť je nevyhnutná trpezlivosť a dlhodobé nosenie. Z môjho denníka, ktorý si vediem už 3 roky som odsledoval, že priemerný nárast o 1,5 centimetra nastane po cca 1000 hodinách nosenia. To znamená, že pri nosení 24 hodín, 7 dni v týždni by váš penis narástol o 1,5 cm za 6 týždňov. Lenže nosiť penis extender 24 hodín denne je nemožné. Počas 4 rokov skúsenosti som odsledoval, že najvhodnejšia doba použitia je cca 4-5 hodín denne. Nárast penisu o 2,5 cm (1 palec) je tak možný za cca 500 dní používania, lepšie povedané za rok a pol. Pokiaľ je teda vaša túžba po väčšom penise skutočná, možné to je, ale musíte tomu obetovať čas.

Penis extender a bezpečnosť

Pri používaní extenderu je dôležité dávať pozor na to, akú veľku trakčnú silu vyvíjate na váš penis. Odporúčam začínať zľahka a každú poľ hodinu, pomaly pridávať napätie. Pre efekt chcete aby bol váš penis v maximálnom napätí, avšak limit je počiatok cítenia bolesti. Mali by ste cítiť trakciu, avšak nie bolesť. Akonáhle cítite bolesť, prestaňte. Počas nosenia je taktiež dôležité sledovať, či vám v penise prúdi krv. Z vlastných skúsenosti viem, že počas dlhého použitia na jeden krát je možné zblednutie penisu, jeho ochladenie a spomalenie krvného obehu. Ak pozorujete ktorýkoľvek z týchto stavov, okamžite si ho dajte dole a spravte si niekoľko minút trvajúcu prestávku. Osobne si dávam 5 minút pauzu po každej hodine. Z tohto dôvodu vám neodporúčam nosenie penis extenderu pod oblečením mimo domova. Možnosť získať nárast o pár mesiacov rýchlejšie vykúpená zvýšenym rizikom ublíženia si je príliš vysoká.

Časté otázky

Je používanie extenderu bezpečné?

Áno, pokiaľ dodržíte pokyny uvedené v návode na použitie, ktoré nájdete v balení vášho extenderu, extender je bezpečný a bez vedľajších účinkov.

Skutočne to funguje?

Áno, penis extender bol klinicky testovaný a ako jediný produkt na zväčšenie penisu sa pýši celou radou vedeckých štúdii, dokazujúcich jeho účinnosť.

Narastie mi penis aj v hrúbke?

Áno. Existuje všeobecne mylné presvedčenie, že extender má vplyv len na dĺžku penisu. Penis extender však popri nárastoch v dĺžke penisu dosahuje aj nárast v obvode až o 1 centimeter.

Kde kúpiť?

Penis extendery v kamenných sexshopoch na slovensku po väčšine nenájdete, avšak existuje mnoho možností, ako si ich objednať si ich cez internet.

 

Kategórie:Články Extender

Ostatní práve čítajú:


Priestor pre tvoje myšlienky:

Použitím tohto formulára, súhlasíte s uložením a spracovaním vašich údajov touto stránkou.
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.