Pre lepší online zážitok používame cookies. Pomáhajú nám analyzovať návštevnosť, prispôsobiť reklamu a zvyšovať kvalitu služieb. Viac informácií a možnosti nastavenia tu.

Čo robiť, ak mám malý penis?

Čo je to vlastne malý penis?

Väčšina mužov by asi súhlasila s tým, že malý penis je penis, ktorý nie je schopný uspokojiť ich partnerku.

Posledné roky s rozmachom porna však veľa krát strácame predstavu o tom, kedy sa jedná malý, kedy o stredný a kedy o nadpriemerný penis.

Predstava, že „mám malý penis“ totiž väčšinou vzniká vo vašej hlave vďaka vlastnej interpretácii toho, čo vidíte tam dole a treba povedať, že táto interpretácia môže byť niekedy mylná.

Verte, že vo svete nájdete mnoho mužov, ktorých by ste vy sami pokladali za nadmerne obdarených a aj napriek tomu – oni sami svoj penis pokladaju za malý a jeho zväčšeniu sa sústredene venujú. Je to podobný problém, ako problém množstva dnešných žien – majú skvelú postavu, pre niekoho dokonca až príliž chudú a ony aj napriek tomu pri pohľade do zrkadla neprídu na nič iné ako na myšlienku „fuj, som tlstá“. Podobné negatívne vnímanie vlastného tela je vlastné aj mužom.

Hranica, kedy je penis malý, kedy je „tak akurát“ a kedy je veľký je subjektívna. Penis, ktorého rozmery pokladá jeden muž za malé, môže iný pokladať za obrovské. Pre niekoho má veľký penis 16, 18, alebo 20 centimetrov, iný zas nie je spokojný ani s 22 a chcel by aspoň 25.

 

Priemerná veľkosť penisu je v každom štáte iná. 

Kategorizovať priemerné, nadpriemerné a podpriemerné rozmery penisu je ťažké. Zatiaľ čo, priemerná veľkosť penisu v číne je okolo 12 centimetrov, v takom Ekvádore je to 17,5 centimetra! Ten istý penis, ktorý by v číne pokladali za obrovský by v Ekvádore nejeden muž pokladal za hanbu.

Existujú taktiež štdie, ktoré sa nesnažili merať veľkosť penisu regionálne, ale svetovo a treba povedať, že závery sa tu líšili poriadne. Zatiaľ čo podľa jednej má priemerný penis na svete 13 centimetrov, podľa ďalšej je to 14,5 centimetra a podľa inej je to dokonca 16 centimetrov priemerne.

Keď si to tak vezmete, mali by ste byť v pohode. Nikto na svete nemôže povedať,  že váš penis je malý, keďže definícia neexistuje. Namiesto toho, by ste mali pracovať na odbúraní negatívnych myšlienok, ktoré v spojení so svojím penisom máte. A k tomu, práve ste objavili stránku PredlzeniePenisu.sk, kde sa môžete dočítať, ako si váš penis prirodzene zväčšiť.

prestat fajcit

„Fajčenie má negatívny vplyv na krvný obeh – vedie k zníženiu prekrvenia penisu, čím sa stáva opticky menším.“

 

Faktory ovplyvňujúce veľkosť penisu

Mnoho mužov si neuvedomuje, že veľkosť ich penisu sa konštante mení. Rozmery vášho penisu sa môžu meniť v závislosti od: mnohých faktorov. Tými sú napríklad:

  • Váha
  • Stres
  • Fajčenie
  • Zlé stravovanie

Váha hrá vo veľkosti penisu veľkú úlohu, obzvlášť ak trpíte nadváhou, alebo obezitou. Nad vaším penisom a vedľa neho máte tukové vankúšiky. Keď priberáte, tieto tukové vankúšiky rastú a s pribúdajúcimi kilami tak môžete získať pocit, že ste stratili na veľkosti. Naproti tomu, ak schudnete, váš penis bude opticky väčší. Na každých 10 kíl, ktoré schudnete by sa váš penis mal poodhaliť o 0,5 centimetra!

Stres a úzkosť majú na veľkosť penisu obrovský vplyv. Čím relaxovanejšie sa cítite, tým je váš penis väčší. To, čo robí stres a úzkosť z fyziologického hladiska je, že zúžujú cievy, čo má na váš penis negatívny vplyv. Dostane tak do seba totiž menej krvi, ako by mohol. S takto zredukovaným krvným obehom vyzerá menší, ako by vyzerať mohol.

Zlý životný štýl, ako fajčenie a zlá dietá môžu mať negatívne následky na veľkosť penisu. Fajčenie a zlé stravovanie sú problémom, pretože majú dopad na krvný obeh podobne, ako stres a pocity úzkosti.

Zlý krvný obeh = malý penis.

Kategórie:Články

Ostatní práve čítajú:


Priestor pre tvoje myšlienky:

Použitím tohto formulára, súhlasíte s uložením a spracovaním vašich údajov touto stránkou.
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.