Pre lepší online zážitok používame cookies. Pomáhajú nám analyzovať návštevnosť, prispôsobiť reklamu a zvyšovať kvalitu služieb. Viac informácií a možnosti nastavenia tu.

Ako správne používať Penis extender

Problém s väčšinou návodov ohľadom témy “ako používať penis extender” je, že užívateľovi nedávajú dôkladné informácie o tom čo by mal robiť a zažiť aby vedel, či je na správnej ceste k väčším prírastkom dĺžky aj šírky penisu. V tomto článku sa budem snažiť pokryť hlavné body o tom, ako správne používať váš extender.

 

Nasadzovanie extenderu: Pripevnenie penisu

Plastovou základňou prestrčte svoj penis a nasaďte naň ramená a prídavné ramená. Následne na ramená nasaďte kolísku penisu a pripravte si popruh.

Uistite sa, že jedna strana popruhu je pripevnená ku kolíske nadstavca, aby popruh ostal na mieste v čase kedy si váš penis budete pripevňovať k extenderu. Najlepšie je nechať strapec uvoľnený na tej strane, na ktorej je vaša dominantná ruka. Ak ste praváci, necháte popruh uvoľnený na pravej strane a ľaváci naopak.

Následne, uchopte svoj penis opačnou rukou tesne pod žaľuďom a natiahnite ho cez kolísku extendera. Akonáhle je váš penis na mieste, upevnite penis popruhom pod žaľuďom.

Popruh upevnite pevne a dotiahnite na oboch stranách tak, aby váš penis zostal na mieste počas celej doby užívania extanderu. Doporučujem, aby ste si penis pred nasadením do extenderu obalili jemnou handričkou, alebo bandážou, aby sa vám koža nedostala do úchytov popruhu. Bolí to neskutočne.

 

Nosenie Penis Extenderu: Hra na trpezlivosť

Akonáhle je všetko upevnené, pripravené a zaistené a vy ste dobre pripútaní do vášho extenderu, ste hotoví a zostáva vám už len čakať. Robte všetko čo po večeroch robíte. Sedenie, ležanie, pozeranie filmu, browsovanie webu, čítanie knihy, práca za počítačom… Ja sám som napísal množstvo článkov na tomto webe zatiaľ čo som mal nasadený penis extender. Základným pravidlom je robiť činnosti, ktoré nevyžadujú množstvo fyzického pohybu.

Mnoho používateľov extnenderov tvrdí, že najlepšia a najefektívnejšia poloha je jednoducho ležať na chrbte.

Kľúčom k úspechu je zminimalizovať pohyb, aby ste predišli uvoľneniu popruhu z kolísky, čím by sa znížilo napätie vyvíjané na váš penis. Dávajte si však pozor, aby sa napätie nedostalo až do bodu, kedy bude bolieť. Je to znak, že svoj penis premáhate a to nechcete. Najlepšie výsledky získate v momente, kedy aplikujete maximálne možné napätie, ktoré ešte nebolí.

 

Napätie + Čas = Trvalý nárast dĺžky penisu

Maximálne možné napätie, ktoré nebolí je to, čo vám pomáha dosiahnuť najlepšie výsledky. Napätie zvyšujete tak, že váš upevnený penis pomaly naťahujete otáčaním ramien extendera, ktoré su k jeho základni pripevnené k skrutkami. Každých 10-15 minút, kedy prestanete cítiť napätie, môžete otočiť skrutkami 2-3x až kým ho nezačnete opäť cítiť. Nerobte tak príliš týchlo, váš penis sa prispôsobuje pomaly a prílišná rýchlosť povedie akurát k tomu, že sa váš penis začne vyvliekať z popruhu a nebude v tej najlepšej polohe. Skvelou pomôckou, ktorá vám pomôže urýchliť výsledky je aplikovať teplo.

 

Aplikovanie tepla počas nosenia penis extenderu

Pri naťahovaní penisu môžete použiť ponožku naplnenú teplou ryžou, alebo nahriaty termosáčok. Nie len, že vďaka tomu váš penis dosiahne viac plastický stav, ale taktiež sa vďaka tomu dostane do stavu maximálneho napätia omnoho rýchlejšie.

Teplo taktiež pomáha prevencii proti zraneniam obzvlášť v začiatkoch užívania extenderu. Dajte si však pozor, aby ste používali iba suché teplo a v žiadnom prípade vodu. Nechcete predsa, aby ramená vášho kovového extenderu začali oxidovať a aby bol po čase zrelý do koša.

 

Optimálne maximálne napätie

Akonáhle ste sa dostali na maximálne natiahnutie penisu, ktoré vás nebolí, prestaňte. Ste v optimálnej gáze a naťahovať váš penis za túto hranicu je nebezpečné. Môže to viesť k bolesti a zraneniam.

Môžete si tak taktiež poškodiť váš extender a keďže to rozhodne nie sú lacné zariadenia, mali by ste si naň dávať pozor. Iba tak vďaka nemu získate nárast dĺžky, ktorý si želáte.

Hoci to trvá dlhšiu dobu, je dokázané mnohými spokojnými užívateľmi a aj vedeckými štúdiami, že trvale zväčšenie penisu touto formou je možné!

 

Kde kúpiť?

Penis extendery v kamenných sexshopoch na slovensku po väčšine nenájdete, avšak existuje mnoho možností, ako si ich objednať si ich cez internet.

 

 

Kategórie:Články Extender

Ostatní práve čítajú:


Priestor pre tvoje myšlienky:

Použitím tohto formulára, súhlasíte s uložením a spracovaním vašich údajov touto stránkou.
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.