Pre lepší online zážitok používame cookies. Pomáhajú nám analyzovať návštevnosť, prispôsobiť reklamu a zvyšovať kvalitu služieb. Viac informácií a možnosti nastavenia tu.

Cviky na zväčšenie penisu

Spoznajte najúčinnejšie cviky na zväčšenie penisu

Ako pozorovať, či cvičenie zaberá

V minulom článku o fyziologických indikátoroch rastu sme si vysvetlili, ako nám telo dáva na javo, ktorá rutina funguje a ktorá nie. Čítanie tohoto feedbacku však nebyva vždy uplne jasne a preto som sa rozhodol pridat viac príkladov z praxe. (priklady ktore tu píšem, uvadzám z hlavy, no sú založené na osobných skúsenostiach desiatok až stoviek ľudí).

Čítaj ďalej

Cvičenie penisu: Jelqing

Jelqing je základnym cvikom na penis určeným na predĺženie penisu popísaným snáď všade na internete. Popri stretch technike, kedy svoje penis naťahujete, sa jedná o druhé najbežnejšie a druhé najjednoduchšie cvičenie na penis.

Čítaj ďalej

Stretch: Cvičenie penisu naťahovaním

Jedným z hlavných cvikov na predĺženie penisu a tým najdôležitejším je STRETCH (ďalej strečing/naťahovanie) penisu. Strečing penisu je pravdepodobne najstaršou formou cvikov na penis a je stále súčasťou každého tréningového plánu. Väčšina z pokročilých metód určených k predlžovaniu penisu vychádza práve z strečingu.

Čítaj ďalej

Úvod do cvičenia penisu

Zväčšenie penisu už dávno nie je iba snom. Pocit úspechu vďaka nárastom dĺžky a šírky už dnes zdieľajú tisícky mužov, ako ste vy. Čítajte ďalej a dozviete sa, ako môžete cvičiť s vašim penisom, ako to funguje a ako si môžete aj vy vybudovať hrubší, dlhší penis vašich snov.

Čítaj ďalej