Podmienky používania

IBA informačné účely

Obsah webovej stránky PredlzeniePenisu.sk, ako je text, obrázky grafika a ostatné materiály obsiahnute na PredlzeniePenisu.sk (“obsah”) slúžia len pre informačné účely. Obsah nie je náhrada za odbornu lekársku pomoc, stanovenie diagnózy, ani neslúži ako postup liečby.

 

Navštívte najprv svojho lekára

S prípadnými otázkami týkajúcimi sa vášho zdravotného stavu, cvičenia, alebo liečby, by sta sa mali vždy obrátiť na svojho lekára, alebo iného kvalifikovaného zdravotného poskytovateľa. Nikdy neignorujte názory profesionálnych lekárov len pre to, že ste sa niečo dočítali na PredlzeniePenisu.sk. Pred aplykáciou akéhokoľvek produktu, cviku, alebo programu zameraného na vaše telo a penis by ste sa mali poradiť s vašim lekárom.

 

Uváženie je na vás

To, čo si z PredlzeniePenisu.sk zoberiete je len na vašom uvážení. Vy sami ste zodpovední za to, čo robíte so svojim telom a penisom. Cvičenie penisu je zdravé, ale rovnako ako všetky cvičenia, môže byť nebezpečné, pokiaľ ho vykonávate nesprávne. PredlzeniePenisu.sk, jeho majtelia, moderátori, autori a návštevníci nie sú v žiadnom prípade zodpovední za následky vašich akcií. Zranenie je pri nesprávnom cvičení možné. Môže sa jednať o podráždenie pokožky, ale aj o erektilnú disfunkciu. Ak začnete praktizovať cviky o ktorých ste sa dozvedeli na svojej stránke, súhlasíte s tým, že tak robíte na vlastné riziko.

 

Nepodporujeme žiadne produkty, ľudí, alebo webové stránky

PredlzeniePenisu.sk neodporúča ani neschvaľuje žiadne konkrétne testy, lekárov, produkty, postupy, názory, cvičenia alebo iné informácie, ktoré môžu byť uvedené alebo distribuované. Spoliehanie sa na akékoľvek informácie poskytnuté na webovej stránke PredlzeniePenisu.skj majteľmi, zamestnancami, autormi, alebo návštevníkmi je výhradne na vaše vlastné riziko.

 

Od 18 rokov

Táto stránka obsahuje materiál pre dospelých. Môže obsahovať informácie zdravotníckeho charakteru. Tieto materiály slúžia len na informačné a vzdelávacie účely. PredlzeniePenisu.sk môžete navštevovať len v prípade, že máte viac, ako 18 rokov. Pokiaľ tieto požiadavky nespĺňate, nemáte oprávnenie žiadnym spôsobom používať akýkoľvek obsah tejto stránky. Prosím odíďte.