Rozcestník nováčika

Keďže medzi článkami na blogu môže obzvlášť pre nových návštevníkov nastať zmätok, pripravil som pre vás zhrnutie tých najdôležitejších článkov o zväčšovaní penisu krok za krokom.

 

Úvodné články:

1. Úvod do zväčšenia penisu: Drobný príhovor k tématike zväčšenia penisu. Prečítajte si tento článok a získajte základnu predstavu o tom, ako zväčšovanie penisu funguje.

2. Ako si zmerať penis: Len s poznaním svojích presných mier viete, či napredujete. Prečítajte si preto, ako si správne zmerať penis.

3. Penis Extender: Tisíckami mužov používaná lekármi overená pomôcka na zväčšovanie penisu s potvrdenými výsledkami. Dozvite sa o ňom viac.

 

Základné cviky na penis:

1. Zohriatie penisu: Rozcvička je dôležitá pri každom cvičení a cvičenie penisu nie je iné. Zistite, ako si „rozcvičiť“ penis jeho zohriatím v tomto článku.

2. Používame extender: Zadovážili ste si extender a neviete ako s ním správne cvičiť? V tomto a v tomto článku si o tom môžete prečítať.

3. Stretch: Najbežnejšia metóda zväčšovania penisu prevádzaná mužmi po celom svete. Zistite ako správne prevádzať Stretch.

4. Jelqing: Druhý najbežnejší cvik pre zväčšenie penisu. Naučte sa správnemu jelqingu s pomocou tohoto článku.

5. Kegelové cviky: Predĺženie výdrže, tvrdšia erekcia a dokonca liečba erektilnej dysfunkcie. Znie to neuveriteľne? O tom sú kegelové cviky.

6. Cvičebný plán: Ako si zostaviť cvičebný plán sa dozviete v tomto článku.

 

Slovo na záver:

1. Upozornenie, aby ste to nepreháňali a zbytočne si neublížili prílišnou intenzitou hneď od počiatku cvičenia.