Pre lepší online zážitok používame cookies. Pomáhajú nám analyzovať návštevnosť, prispôsobiť reklamu a zvyšovať kvalitu služieb. Viac informácií a možnosti nastavenia tu.

Úvod do cvičenia penisu

Zväčšenie penisu už dávno nie je iba snom. Pocit úspechu vďaka nárastom dĺžky a šírky už dnes zdieľajú tisícky mužov, ako ste vy. Čítajte ďalej a dozviete sa, ako môžete cvičiť s vašim penisom, ako to funguje a ako si môžete aj vy vybudovať hrubší, dlhší penis vašich snov.

Snívali ste už niekedy o tom, aké by bolo mať väčší a tvrdší penis, ale neboli ste presvedčený, že by niečo také mohlo byť skutočne dosiahnuteľné? Mnoho mužov majú voči cvikom na penis predsudky. Zvyčajne neveria, že niečo také môže skutočne fungovať, alebo si myslia, že to nestojí za námahu. Som tu pre to, aby som odpovedal, že to skutočne ide a že to za to rozhodne stojí! Tým, že sa naučíte základné cviky a obetujete im čas, môžete aj vy žať úspechy z testovaných techník, ktoré pomohli mnohým mužom k väčšiemu, tvrdšiemu, dlhšiemu a hrubšiemu penisu. Prečo by ste sa mali obmedzovať a nebyť tým najlepším – a najlepším milencom,  ktorým môžete byť?

 

banana-work-out-funny-illustration

 

Cviky na penis – Je to vôbec možné?

Jedným slovom, áno! Cvičenie penisu môže spočívať v jednom konštantne opakovanom jednoduchom cviku, aj v zložitejších pokročilých tréningicých plánoch vyskladaných z viacerých rôznych cvikov. Rovnako ako v posilňovni, ani pri cvičení penisu by si začiatočníci nemali voliť príliš ťažké cviky hneď na začiatok. Ale na akom princípe sú tieto cviky vlastne postavené – nehovorí sa predsa, že penis nie je sval? Nie je to pravda – respektíve, nie je to úplná pravda. Existujú napríklad svaly panvového dna, ktorých cvičenie vám môže viditeľne zlepšiť erekciu a schopnosť dlhšie vydržať v posteli. Za druhé, štúdie zistili, že penis síce nie je svalom rovnakého typu, ako biceps, triceps, alebo stehenný sval, ale skladá sa z iného typu svalového tkaniva – z hladkej svaloviny.

Takže ako vlastne cvičenie penisu funguje? Existuje niekoľko teórii opisujúcich daný exaktný proces. Keď vezmeme do úvahy, že cviky penisu vedú ku kvalitnejšej erekcii a nárastu jeho veľkosti, tak buď nútia bunky penisu rásť, alebo podporujú ich delenie. Tak či onak, vo výsledku to znamená nárast dĺžky, hrúbky a kvalitnejšiu erekciu.

 

Je to o rutine

Teraz, keď som vás už navnadil, zastavme sa na chvíľu aby som vás upozornil na to, aby ste neboli príliš hŕŕŕ! Predstavte si, že ste v posilňovni a po prvý krát cvičíte prsné svaly na benchpresse. Asi nie som mimo ak poviem, že by ste si rozhodne nenaložili 120 kíl hneď v prvý tréning. Cvičenie penisu vyžaduje rovnaké myslenie. Sústavne trénovať, postupne zvyšovať intenzitu a čas cvičenia. Menej je niekedy naozaj viac. Vytvorenie stabilnej, konzistentnej rutiny je tým správnym ktokom k trvalým prírastkom. Nesnažte sa napredovať rýchlejšie, ako vám to telo dovolí.

Kategórie:Články Cviky

Ostatní práve čítajú:


Priestor pre tvoje myšlienky:

Použitím tohto formulára, súhlasíte s uložením a spracovaním vašich údajov touto stránkou.
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.