Pre lepší online zážitok používame cookies. Pomáhajú nám analyzovať návštevnosť, prispôsobiť reklamu a zvyšovať kvalitu služieb. Viac informácií a možnosti nastavenia tu.

Ako si zmerať penis

V tomto článku vám vysvetlím, ako si zmerať penis a ako presne určiť jeho dĺžku a obvod. Než začnete s cvičeniami na penis, chcete vedieť, aký veľký váš penis momentálne je a k akej veľkosti sa až chcete dopracovať.

ako zmerat svoj penis

 

Stanovenie cieľov

Keďže zväčšenie penisu vyžaduje čas a stabilnú prácu, je dobré viesť si záznamy o vašom progrese. Každodenné meranie a rozmýšľanie nad tým, či robíte pokrok je nezmysel, avšak zmeranie penisu na začiatku vášho cvičenia a následne v niekoľkomesačných intervaloch (každý jeden až tri mesiace) vám môžem doporučiť.   Poznať aký hrubý a dlhý váš penis je hneď na začiatku vám umožní:

Sledovať vaše pokroky – Byť motivovaný k cvičeniu s každým ďalším centimetrom, o ktorý váš penis narastie – Uvidíte, či rastiete – pokiaľ nie, indikuje to, že cvičíte zle a musíte niečo zmeniť

 

Meranie dĺžky penisu v erekcii

Najlepší spôsob, akým si môžete zmerať penis, je jeho meranie v stoji, v stoporenom stave s pomocou pravítka. Existujú dve spôsoby, ktorými môžete váš penis meriať.

1) Opretím o kosť: Priložte pravítko k vášmu penisu a pritlačte ho o panvovú kosť. Akonáhle je pravítko na mieste, zaznamenajte si svoje údaje. Meranie s opretím pravítka o panvovú kosť je preferované väčšinou mužov, pretože je najpresnejšie.

2) Bez opretia o kosť: Pri tomto meraní opäť priložíte pravítko k svojmu penisu, avšak na panvovú kosť jeho spodným rohom netlačíte. Naopak, kože sa dotýkate len jemne.   Najdôležitejším faktorom pri meraní vášho penisu je, aby ste vždy používali rovnakú techniku merania. Je to veľmi dôležité, pretože v opačnom prípade môžete získať predstavu, že rastiete, keď v skutočnosti nerastiete a naopak. To platí rovnako aj pre polohu, v ktorej svoj penis meriate. Pokiaľ ste ho v minulosti merali pri sedení, budete ho pri sedení merať aj teraz a v budúcnosti. Vďaka tomu budete mať vždy presné údaje o tom, ako napredujete.

Meranie hrúbky penisu

Existujú dva spôsoby, ktorými môžete zmerať obvod vášho penisu.

1) Krajčírskym metrom: Okolo obvodu vášho penisu oviniete krajčírsky meter a zaznamenáte si výsledný údaj.

2) Šnúrkou: Okolo obvodu vášho penisu oviniete niť, alebo šnúrku a miesto spojenia si označíte. Následne šnúrku vezmete a natiahnete ju pozdĺž pravítka.

 

Väčšina mužov meria obvod svojho penisu v strednom pásme, alebo v jeho najhrubšom mieste. V tomto prípade však platí, že miesto kde meriate nie je dôležité. Opäť zaváži najme to, aby ste na tom danom mieste merali aj následne. Ak ma váš penis rozdielnú hrúbku na viacerých miestach, môžete ho merať na viacerých miestach, zmeráte ich všetky. Ak je výrazne hrubší dole ako v stede a na vrchu, budete si zapisovať všetky tri údaje.

Tip: Pokiaľ máte počas merania problémy s erekciou, začnite sa merať ráno po prebudení. Vtedy je vaša erekcia najsilnejšia.

 

 

Kategórie:Články

Ostatní práve čítajú:


Priestor pre tvoje myšlienky:

Použitím tohto formulára, súhlasíte s uložením a spracovaním vašich údajov touto stránkou.
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.