Pre lepší online zážitok používame cookies. Pomáhajú nám analyzovať návštevnosť, prispôsobiť reklamu a zvyšovať kvalitu služieb. Viac informácií a možnosti nastavenia tu.

Ktoré metódy zväčšenia penisu sú najúčinnejšie?

Ak ste niekedy v živote na internete hľadali, ako si zväčšiť penis, iste viete, že možností „ako“ je milión. Cviky na penis, extendery, pumpy, tabletky, mastičky… Niečo funguje viac, niečo menej.

Aké sú teda najlepšie možnosti, ako si predĺžiť penis?

Niektoré firmy hovoria, že netreba nič, že si stačí iba kúpiť ich zázračný pdorukt. Iní zas hovoria, že načo mínať peniaze, keď existuju cviky ako kegel, jelq a stretch. Aby ste v tých všetkých informáciach nemali zbytočný bordel, pripravili sme pre vás dnes akýsi prehľad všetkých techník a spôsobov, ako si predĺžiť penis.

cvicenieeee

Cviky na zvačšenie penisu – manuálne spôsoby

Manuálne cviky na zvačšenie penisu, kedy cvičíte iba s použitím vlastných rúk sú asi najlacnejšie a zároveň ich na sebe doma otestovalo asi najväčšie percento zo všetkých mužov, ktorí sa kedy o zväčšenie penisu zaujímali.

Existujú všeobecne dve hlavné kategórie cvikov na penis rozdelené podľa toho, aký výsledný efekt chceme dosiahnuť.

Pre predĺženie penisu sa odporúčajú cviky jelqing, naťahovanie a ich pokročilé variácie.

Pre zlepšenie erekcie a dlhšiu výdrž sa odporúčajú kegelové cviky, uterák prehodený cez stoporený penis a iné.

Cviky na penis testovali a so svojími skúsenosťami sa po internete podelili už mnohí muži a pokladajú sa za jednu z najefektívnajších možností, ako svoj penis zväčšiť. Viac o cvikoch na penis si môžete prečítať na tomto odkaze.

 

penis-extender

Penis Extender

Penis extendery priniesli výsledky mnohým mužom a dosahujú skvelú účinnosť obzvlášť v kombinácii s manuálnymi cvikmi.

Ako jediné z prípravkov pre zväčšenie penisu boli klinicky testované a ich účinnosť je overená. 1000 hodín nosenia extenderu prináša nárast v priemere 2,5 centimetra.

Existuje mnoho výrobcov extenderov rôznej kvality a ceny.

 

pilulky-pre-vacsi-penis-nefunguju

Tabletky a pilule

Tabletky pre zväčšenie penisu sú podľa mnohých produktom s asi najväčšim marketingom a najnižšou reálnou úžitkovou hodnotou. Väčšina ingrediencií v nich sa dá zakúpiť v ktorejkoľvek lekárni za násobne nižšie ceny.

Väčšina tabliet funguje na princípe zlepšovania krvného obehu a tak „zväčšenie“ v uvodzovkách docieliť dokážu, avšak v skutočnosti tak len vidíte váš momentálny plný potenciál – mimochodom, toto (optické zväčšenie penisu vďaka lepšiemu prietoku krvi) môžete docieliť aj s pomocou vhodnej stravy, jedením zeleniny, ovocia a obmedzením cholesterolu.

 

Zavesenie závažia na penis

Vešanie závaží na penis, tzv. hanging je pokročilejšou formou naťahovania rukou. Jedná so o veľmi účinné, avšak aj veľmi nebezpečné cvičenie a preto neodporúčame, aby sa mu venovali začiatočníci. My sami v našej malej redakcii používame iba extendery a klasické cviky (jelq, stretch, kegel…).

 

Na záver treba povedať, že možnosti ako si penis zväčšiť existujú, avšak na dosiahnutie výsledkov je dôležitý čas. Nič také, ako rýchle zväčšenie penisu neexistuje. Na predĺženie o 2 centimetre budete pri vhodne zvolenom cvičebnom pláne a disciplíne minimálne 4 až 6 mesiacov.

Kategórie:Články

Ostatní práve čítajú:


Priestor pre tvoje myšlienky:

Použitím tohto formulára, súhlasíte s uložením a spracovaním vašich údajov touto stránkou.
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.